Jméno
Password
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

Novinky a zaujimavosti > Citroen

Obří tobogán v interiéru C_42 pro dosud nepoznaný zážitek "FEEL GOOD"!12 12

Obří tobogán v interiéru C_42 pro dosud nepoznaný zážitek!

V době, kdy je sezóna "Happy Revolution" v salonu C_42 v plném proudu, otevírá se v této mezinárodní vitríně značky Citroën na Champs-Elysées dosud nevídaný obří tobogán. Tato obdivuhodná trubkovitá spirála s 26 metry výšky a 63 metry délky se bezpochyby stane nejrychlejší možností, jak se dostat z nejvyššího patra do prostoru Racing v suterénu. Stačí na to jen 15 vteřin! Jde o odvážnou atrakci přinášející zážitek zcela v duchu nové koncepce značky Citroën.

Odvážil se už někdo někdy představit si přímo uprostřed Champs-Elysées závratnou obří skluzavku? Tento neobvyklý zážitek si dnes můžete vyzkoušet přímo v salonu C_42 značky Citroën!

Mezinárodní vitrína značky na Champs-Elysées nabízí již od uvedení modelů Nový Citroën C1 a C4 Cactus výstavu „Happy Revolution“ představující obnovenou koncepci značky, která se soustředí na pohodu jako vůdčí princip nových zážitků zákazníků značky Citroën.

Citroën, který uznává hodnoty „Optimistic, Human, Smart“, jde nyní ještě dál a návštěvníkům C_42 nabízí dosud nepoznaný zážitek: TWIST INSIDE CITROËN. Tento obří tobogán naplno využívá vertikálnost prostoru salonu C_42 a nabízí:

  • výšku 26 metrů;
  • délku 63 metrů;
  • sklon svahu v zatáčkách 30° až 33°.

Zážitky jsou zaručeny! Stabilní rychlost při jízdě 4 metry/vteřinu, což znamená, že celý sjezd trvá přibližně 15 vteřin! Dozajista jde o nejrychlejší prostředek k tomu, jak se dostat z posledního patra do suterénu salonu C_42 (prostor Racing) a jak si vykouzlit na rtech zářivý úsměv a ve vlasech originální účes!

Cena pro návštěvníky TWIST INSIDE CITROËN: 2 €

Salon C_42
Mezinárodní vitrína značky Citroën, se nachází v čísle 42 na jedné z nejprestižnějších ulicí na světě, na Champs Elysées v Paříži. Ve své současné formě je otevřená od roku 2007 a slouží jako místo kontaktů a setkání mezi značkou a veřejností. V jednotlivých ročních obdobích se zde návštěvník seznamuje s novinkami Citroënu prostřednictvím tématických výstav, které představují vozy a technologie značky Citroën. Salon C_42, který je otevřen každý den včetně sobot a nedělí od 10 do 20 hodin a od čtvrtka do soboty je otevírací doba prodloužena do 22 hodin, navštíví každý rok průměrně než 1,65 milionů zájemců.

 Komentáře

Komentáře


Pro psaní komentářů se přihlaste a aktivujte si úplný profil ...


  
Users online  
Newest posts  
Advertising  
Pictiures  
Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator