Jméno
Password
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Forum / General NON-technical C5 discussion / náhradní díly pro Peru
21.10.2019 22:29 - náhradní díly pro Peru 3244697
mike211998
City: Lima, Car: Citroën C5 I 2.0i 16v XPosts: 1

99 Send email
přátelé fanoušci citroenu C5 Mám jeden z roku 2002 a já jsem z Peru, když některá část nebo část selže, stojí nás hodně času a peněz na to, abychom ji našli venku, protože pro tyto modely neexistují náhradní díly, takže bych rád, kdybyste mi pomohl alespoň s rezervními kódy abych o ně mohl požádat a čekat, až přijdou ke mně a budou moci mít můj drahý C5 kompletní a s jejich pomocí později, abych vylepšil, toto auto nevyjde z módy, někdy mě nepožadují technické revizní dokumenty, protože si myslí, že je nový a jsou velmi překvapeni, když pozastavení je nízké při parkování, mám ho velmi rád a chci ho mít navždy.

přátelé fanoušci citroenu C5 Mám jeden z roku 2002 a já jsem z Peru, když některá část nebo část selže, stojí nás hodně času a peněz na to, abychom ji našli venku, protože pro tyto modely neexistují náhradní díly, takže bych rád, kdybyste mi pomohl alespoň s rezervními kódy abych o ně mohl požádat a čekat, až přijdou ke mně a budou moci mít můj drahý C5 kompletní a s jejich pomocí později, abych vylepšil, toto auto nevyjde z módy, někdy mě nepožadují technické revizní dokumenty, protože si myslí, že je nový a jsou velmi překvapeni, když pozastavení je nízké při parkování, mám ho velmi rád a chci ho mít navždy.

plastico con sus agarradores y aqua jets

Musím najít plast nebo vlákno, které jde přes horní část motoru, kde voda spouští také jít k čištění čelního skla, bohužel byly vytrhány kvůli špatnosti a nemohl jsem najít náhradní kódy, připojené fotografie.

děkuji za veškerou podporu, kterou mi můžete dát

Mike

Attachments:
repuesto capo.jpg ( 2712780b ) -

22.10.2019 18:12 - Re: náhradní díly pro Peru 3244727
jumep
City: Piestany, Car: Citroen C6 2.7HDiPosts: 17328

Moder?tor Send email
sometimes it is better to write in english, than use computer translation
the part missing got pn: 7966 17, but it is only available in citroen network. I am not sure, they will have it, because the car is old (sometimes they dont have parts for 6year old cars). Better way is to buy it used, here there are plenty of it, we can even send it, but it will cost lot for postage.
On the picture there is everything you may need, part numbers can be sent too.

Attachments:
00037493.jpg ( 55019b ) -


  
Users online  
Newest posts  
Advertising  
Pictiures  
Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator