Jméno
Password
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 Forum

Pro moznost prispivani do diskusniho fora musíte být prihlášeni. Čtete pravidlá diskusního fora níže.


 General discussion
  NON-technical discussion topics

General NON-technical discussion
 everything which doesn't fit enywhere else, spare time etc.
General NON-technical C5 discussion
 nontechnical discussion about C5, which dont fit anywhere else
Meetings
 informations about meetings
C5club
 discussion about C5 club
Services
 Good or bad experience with services Technical discussion
  

Engine, gearbox, exhaust system
 engines, gear boxes, exhaust systems
Hydraulic, breaking and steering systems
 hydraulic system discussion, brakes, hydraulic spheres, all about LDS
Underbody, wheels, axle fitting
 underbody related disscussion, tires and wheels, axles fitting, shanks etc.
Elektronics, multimedia
 Electronic components, electroinstallations, hifi ....
Car diagnostic system, navigation system, software
 Software - firmware/maps etc., multimedia, hifi etc.
OnBoard computer information messages
 Received warning message .... on display, what does it mean?
Miscelaneous technical Discussion
 rest of the technical discussions which don't fit to the other forums
Modifications, Tuning
 Modifications, improovements, tuning, etc.
 Pravidla diskusniho Fora
Fórum C5club.cz je místo určeno pro pomoc ostatním uživatelům a bylo vytvořeno speciálně pro majitele aut Citroen C5. Je to tedy místo, kde mohou noví uživatelé najít pomoc od těch zkušenějších. Fórum je sestaveno z několika menších "fór", lišících se od sebe tématem. Chtěli bychom Vás požádat o dodržování tématu vybraného fóra a jeho pravidel. Každý uživatel Fóra by se měl k ostatním chovat tak, jak si sám přeje, aby se chovali ostatní k němu. Ve Fóru existují pravidla, která slouží k udržení výměny názorů mezi uživateli bez komplikací a zachování Fóra jako užitečného a konstruktivního místa. Registrace na stránkách C5club.cz je zdarma!

Všichni jsou povinni se při registraci s těmito pravidly seznámit a dodržovat je. V případe aktualizace pravidel bude jejich změna oznámena v novinkách, a každý je povinen se s nimi obeznámit. Pravidla můžou být aktualizována podle potřeb a podle chování členů na fóru.

Co je zakázáno:
 • Vkládání jakykéhokoliv spamu a reklamy. Komerční reklama je možná jedině se souhlasem administratorů.
 • Publikování obscénního, pornografického, rasistického, ilegálního nebo hanlivého obsahu se nesmí v žádném případě na tomto fóru objevit. Musíte respektovat skutečnost, že lidé mají možná jiný názor na věc než vy
 • Publikování obsahu osobních e-mailů, zpráv nebo telefonních rozhovorů bez povolení osob, kterých se informace týkají
 • Úmyslné matení lidí, kteří hledají pomoc nebo odpověď na otázku týkající se danného tématu
 • Používání urážlivých výrazů a výhrůžek jiným lidem
 • Předstírání, že jste jiným uživatelem (např. používáním účtu s podobným jménem)

  Další pravidla:
 • Odkazy na servisy nebo jiné služby resp. subjekty a kontakty na tyto subjekty mohou byt jenom formou odkazu na www.ccca.cz. Vyjmku udelujou administratori.
 • Musíte respektovat administrátory a moderátory. Oni všichni pracují na tomto fóru a jsou to lidé, ne stroje!
 • Jestli jste nenašli vaše téma, možná bylo přesunuté do víc vhodného místa. Jestli máte otázku, pošlete zprávu moderátorům!

  Příspěvky:
 • Předtím než jej pošlete: Zkuste použít hledání, je možné,že se tu dané téma již řešilo.
 • Titulek tématu : Pokud posíláte svou otázku nebo vᚠproblém, použijte titulek související s vaším problémem/otázkou. Slova jako "Rychle", "Pomoc", "SOS", "otázka", "problém", "spěchá", apod. nejsou vhodná. Vyhněte se psaní s Caps Lock !
 • Popis vašeho problému/otázky: Když se na něco zeptáte, zkuste být jasní a přesní o tom, co chcete vyjádřit. Neváhejte popsat podrobněji vᚠproblém. Čím více popíšete svůj problém, tím víc vám můžou ostatní poradit.
 • Při psaní příspěvku dodržujte pouze jednu problematiku, nevkládejte do příspěvku jinou závadu ap. Nepoužívejte vlákno k vyřizování soukromých zpráv a poděkování (používejte POŠTU).
 • Nedělejte z diskuse chat, připojte se na CHAT.

  Inzerce:
 • Inzerce v rámci diskuzního fóra a inzerce klubu je vymezena čistě soukromé inzerci. Pro komerční inzerci využijte portálu www.CCCA.cz.
  Komerční inzercí se rozumí propagace firem, živnostníků, komerční prodej nahradních dílu apod. V případě že chcete nabídnout své služby jiným způsobem, kontaktujte administrátory.
 • Při zadávání inzerátu uveďte co nejpřesnější popis prodávaného zboží a alespoň orientační cenu. Pokud inzerát bude zveřejněn ve fóru a ne v inzerci, budou smazány offtopic diskuze k prodávanému zboží, a jejich autorům bude zasláno varování. Neplete si inzeráty s běžnými diskuzemi!
 • Na serveru je zakázáno prodávat zboží z nekalé čí protizákonné činnosti, následky ponese sám pisatel. Administrátoři nenesou žádnou zodpovědnost za takové inzeráty, pokud však na takový narazí, neprodleně ho odstraní.


  Upozornění: Zástupci C5clubu nejsou povinni ve Fóru veřejně uvádět důvody svého rozhodnutí v konkrétních věcech (např. odstranění či editace příspěvku, udělení varování jednotlivým uživatelům, apod.)

  V případě neslušného, vulgárního nebo jinak nevhodného chování moderátor (nebo admin) může udělit uživatelům varování jako upozornění na nevhodné chování. Jestliže uživatel bude v nevhodném chování pokračovat, může dostat další varování. V případě třetího varování dostane rovnou i zákaz na fórum přispívat po určitou dobu (podle situace), případně úplný zákaz vstupu na fórum. Nevhodným chováním se myslí spamování, zakládání off-topic v tématech jiných uživatelů, hrubé urážení, ale i porušení výše uvedených pravidel fóra.
  Porušení výše zmíněných pravidel (nebo jiné nepřístojné chování) může být také důvodem smazání části nebo celého příspěvku. Zbytečné, nesmyslné a urážlivé příspěvky se budou bez upozornění mazat.


  CO NENÍ ZAKÁZÁNO,NEZNAMENÁ ŽE JE POVOLENO !!!!! :-)

  (poslední aktualizace 18.1.2010)

 •   
  Users online  
  Newest posts  
  Advertising  
  Pictiures  
  Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator