Jméno
Password
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

Novinky a zaujimavosti > Citroen

CITROËN PŘICHÁZÍ V ROCE OSLAV SVÝCH 100. NAROZENIN S NOVOU VERZÍ FILMU O SVÉ HISTORII, V N͎ NA DIVÁKY ČEKÁ NĚKOLIK PŘEKVAPENÍ!



movie movie

CITROËN PŘICHÁZÍ S NOVOU VERZÍ FILMU O SVÉ HISTORII!

  • Citroën v roce 2019 oslaví 100. narozeniny: 100 let odvahy, inovací, sportovních úspěchů a legendárních reklam
  • Všechny tyto přívlastky se objevují v nové verzi kampaně značky, v níž se ve čtyřech nových scénách vrací stopař z 1. dílu
  • Film představuje nové legendární modely, ale také osobnosti neoddělitelné od historie značky
  • Nový Brand film je k dispozici ke zhlédnutí na https://youtu.be/Dd-K_ESteOo



Citroën v březnu uvedl první díl své kampaně a nyní se vrací s novou verzí, na jejímž vzniku se podílela agentura Traction. V tomto 2. dílu, který bude vysílán i v zahraničí, se na scénu vrací stopař z předchozího dílu a s ním čtyři nové sekvence:

  • Jacques Séguéla/Citroën DS: ve voze DS Pallas se v šedesátých letech objevuje slavný reklamní tvůrce, který byl autorem kampaní Citroën z osmdesátých let (Divoké šípy, AX na Velké čínské zdi, Visa GTi na letadlové lodi Clémenceau, CX s Grace Jones, atd.) a vynálezce výpravných reklam, pro něž měl nadání i sám André Citroën.
  • Xsara Picasso: našemu hrdinou zkříží cestu dítě, které se mu velmi podobá, jež sedí v prvním kompaktním MPV značky.
  • Sébastien Loeb/Citroën Xsara WRC: nᚠhrdina nasedá společně se Sébastienem Loebem do závodního vozu, s nímž se v roce 2004 stal poprvé mistrem světa v rallye. Se svým spolujezdcem Danielem Elenou
  • získal pro značku osm titulů v Poháru konstruktérů a jako pilot dosáhl na devět titulů. Tyto výsledky jsou navždy vryty v srdcích fanoušků značky, která od počátku umožňovala památné výkony, jako byly výpravy v polopásových vozech Citroën.
  • Nové SUV Citroën C5 Aircross: film pokračuje na palubě nejnovějšího vozu značky, v němž se sešla parta dobrodruhů. Připomínáme, že nové SUV Citroën se zde v reklamě představuje úplně poprvé, několik dnů před spuštěním své vlastní reklamní kampaně.



Film, který je skutečnou ódou na svobodu, ilustruje historii značky Citroën, která započala v roce 1919: „Sdílíme stejnou lásku ke svobodě již 100 let.“ Záběry doprovází nadčasová úspěšná píseň „Take a long way home“ v interpretaci Rogera Hodgsona, spoluzakladatele skupiny Supertramp.

Předchozí reklamní film, který již v tomto roce získal několik ocenění od časopisu Auto Moto či od portálu Top Com, na konci roku obdržel v Paříži dvě nové ceny – Grand prix de l’Annonceur de l’Année (Velká cena pro zadavatele reklamy roku) a cenu Coyote Automobile od stejnojmenné společnosti.





 Komentáře

Komentáře


Pro psaní komentářů se přihlaste a aktivujte si úplný profil ...


  
Users online  
Newest posts  
Advertising  
Pictiures  
Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator