Jméno
Password
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

Novinky a zaujimavosti > Citroen

10 DŮVODŮ, PROČ VYUŽÍT ŠROTOVNÉ OD CITROËNUsss sss

10 DŮVODŮ, PROČ VYUŽÍT ŠROTOVNÉ OD CITROËNU

Od počátku září nabízí značka Citroën na českém trhu svůj vlastní program šrotovného, který díky štědrému ekologickému bonusu až 120 000 Kč zájemcům výrazně zjednodušuje pořízení nového automobilu této francouzské značky. O koupi nového vozu se díky tomu začaly zajímat široké vrstvy motoristů, kteří aktuálně provozují více či méně staré automobily, jež mohou dát v rámci tohoto programu protiúčtem a ještě získat další výrazné zvýhodnění. V popředí důvodů, proč i v říjnu uvažovat o koupi nového Citroënu, je samozřejmě bezpečnost, finanční výhodnost či spolehlivost, ale ve skutečnosti je těchto aspektů mnohem více, protože provozování starého auta s sebou přináší řadu omezení a nákladů.

Žebříček deseti důvodů, proč je zrovna nyní ta nejlepší chvíle ke koupi nového Citroënu, by měl pomoci všem motoristům zohlednit nejen všechny problematické aspekty provozu staršího vozu, ale také si uvědomit výhody, které získají pořízením nového moderního automobilu. Protože kupní priority máme přeci jen každý trochu jiné, nejsou zohledněny v uvedeném pořadí, jakkoliv je jasné, že minimálně prvních pět hraje velkou roli u každého nového zákazníka. Jaký hlavní důvod pro pořízení nového Citroënu bude ten váš?

DÍKY ŠROTOVNÉMU JEDINEČNÁ FINANČNÍ PŘÍLEŽITOST
Citroën vyčlenil na obnovu vozového parku do konce letošního roku částku 100 milionů korun a konkrétní finanční zvýhodnění nákupu nového vozu může být pro zákazníka až 120 000 Kč. Tak výhodné podmínky tu ještě nebyly a každý, kdo aktuálně uvažuje o obnově svého starého vozu, by měl modely značky Citroën určitě zařadit do svého užšího výběru.

BEZPEČNOST
Oproti starším automobilům učinily moderní vozy v oblasti bezpečnosti jeden z největších pokroků. Aktuální modelová nabídka Citroënu se může pyšnit vysokým hodnocením v nezávislých nárazových testech Euro NCAP a vysokou úroveň ochrany posádky zajišuje i množství bezpečnostních prvků a technologií, které jsou součástí standardní výbavy.

ZÁRUKA
Být v klidu a nestrachovat se o nečekané výdaje za servis, patří k základním výhodám pořízení a provozu nového auta. Citroën nabízí pro většinu svých modelů prodlouženou značkovou záruku EssentialDrive na 5 let nebo do ujetí 80 000 km, což je další pádný důvod k tomu, přemýšlet o novém autě do vaší garáže.

SPOLEHLIVOST
Jednoznačná výhoda pořízení nového automobilu spočívá ve spolehlivosti a téměř bezstarostném provozu. Nový vůz těží z nejmodernějších technologií a všechny jeho komponenty absolvují náročné zátěžové testy, které garantují bezproblémovou funkčnost v různých jízdních režimech, a už je hluboký mráz, či vedro k padnutí.

SPOTŘEBA
Citroën se svými pohonnými jednotkami, a už benzinovými či naftovými, vždy řadil na špičku své třídy a nejinak je tomu samozřejmě i v aktuální modelové nabídce. Je jedno, zdali preferujete živé benzinové motory PureTech či THP nebo mimořádně úsporné a ekologické turbodiesely BlueHDi, pokaždé si můžete být jisti, že pod kapotou vašeho auta spolehlivě pracují ty nejmodernější agregáty, které dosahují vysokého výkonu a dynamiky při nízké spotřebě paliva. O vysoké technické a konstrukční kompetenci francouzského výrobce svědčí i skutečnost, že benzinové tříválce 1.2 PureTech získaly ve své kategorii prestižní mezinárodní ocenění Motor roku, a to dokonce v posledních třech letech po sobě!

EKOLOGIE A OHLEDUPLNOST K OSTATNÍM
Každý motorista si musel všimnout, že téma ekologického provozu osobních automobilů nabírá na významu, a to nejen u nás, ale i jinde ve světě. Také Češi se začínají stále více zajímat o to, co dýchají – vždy splodiny zejména ze starých aut mohou být karcinogenní a prokazatelně způsobují řadu vážných onemocnění. Základním předpokladem zlepšení kvality ovzduší je logicky omezení provozu starších aut a jejich nahrazení moderními vozy, jež jsou vybaveny veškerými technologiemi pro minimalizaci dopadu na životní prostředí. Český vozový park patří s průměrným stářím 15 let k nejstarším v Evropě. Vzpomeňte si na to, až před vámi zítra zakouří starý zanedbaný diesel…

NÍZKÉ SERVISNÍ NÁKLADY
Provoz nového vozu je z finančního hlediska jasně výhodnější, než udržování při životě starého auta, které si žádá stále více servisních zásahů. Všechny Citroëny mají dvouletý servisní interval, takže časté návštěvy servisů se stanou minulostí.

VÝBAVA
Na kvalitu a komfort se rychle zvyká, a tak si buďte jistí, že i v případě nového Citroënu si velmi rychle přivyknete na bohatou standardní výbavu, která vám zpříjemní a usnadní jízdu s novým vozem. Vývoj jde hodně rychle kupředu, takže spousta prvků nebyla u starších aut dříve k dispozici ani za příplatek, o to příjemnější pro vás bude objevování nového moderního světa současných automobilů.

STK BEZ OBAV
Kromě toho, že vás první STK čeká přikoupi nového vozu až za čtyři roky, lze předpokládat, že i další návštěvy Stanic technické kontroly a emisí budou probíhat dlouhou dobu bez problémů a dodatečných nutných investic

DO NĚMECKA BEZ PROBLÉMŮ
Z okolních států je to zejména Německo, které u aut pečlivě hlídá jejich ekologický dopad. Se starším vozem vás proto mohou hned za hranicemi, třeba při výletu na vánoční trhy, čekat zbytečné problémy, a už se jedná o kontrolu technického stavu a emisí přímo v provozu policejní hlídkou, nebo třeba restrikcemi pro vjezd do stále většího počtu měst a vesnic, které vyžadují tzv. emisní plaketu. Kapitolou samou pro sebe pak bude plánované dálniční mýto, jehož výše se bude v Německu odvíjet právě od toho, jakou emisní normu daný automobil plní.

 Komentáře

Komentáře


Pro psaní komentářů se přihlaste a aktivujte si úplný profil ...


  
Users online  
Newest posts  
Advertising  
Pictiures  
Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator