Jméno
Password
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

Novinky a zaujimavosti > Citroen

CITROËN ODHALÍ NA FRANKFURTSKÉM AUTOSALONU 2017 NOVÝ PODPIS ZNAČKY „INSPIRED BY YOU“li li

CITROËN ODHALÍ NA FRANKFURTSKÉM AUTOSALONU 2017 NOVÝ PODPIS ZNAČKY „INSPIRED BY YOU“

Poté, co Citroën představil na pařížském autosalonu 2016 svou kampaň „Citroën Inspired by You“, zvolil si přirozeně „INSPIRED BY YOU“* jako nový podpis značky. Nový mezinárodní podpis, který Citroën poprvé použije na svém stánku na frankfurtském autosalonu 2017.Citroën již od samého počátku založení značky vymýšlí a rozšiřuje nejrůznější inovativní řešení, jimiž zlepšuje motoristický život každého z nás. Citroën neustále kopíruje vývoj společnosti, a už šlo o vývoj od modelu Traction Avant k vozu 2 CV, od vozu Type H k Berlingu, od Méhari k E-Méhari, a prosazuje se jako lidová značka v ušlechtilém smyslu slova: jako značka, pro niž jsou lidé a jejich způsob života hlavním zdrojem inspirace.

 

Značka, která vyrábí především běžné vozy pro široké spektrum zákazníků, více než kdy jindy naplňuje vizi „people minded brand“ a dnes ji naprosto přirozeně ilustruje v novém mezinárodním podpisu „Inspired by You*“.

Tento nový podpis značky je součástí kampaně značky „Citroën Inspired By You“, která byla představena na pařížském autosalonu 2016 a poté se v 1. pololetí 2017 rozšířila na mezinárodním poli, zejména v Latinské Americe a v Číně. Nové motto „Inspired by You“, jež je nejnovějším výrazem dynamiky značky, nahrazuje předchozí motto „Créative technologie“ (2009) a poprvé se představí na frankfurtském autosalonu 2017.

„Inspired by You“ není jen podpis, ale jde o skutečné krédo, kterým se inspirovala jedinečná řešení, která Citroën nabízí svým zákazníkům, tedy konkrétně:

- produkty:  jako je Nová C3 nebo nové kompaktní SUV C3 Aircross a i C5 Aircross, tedy nové modely, z nichž každý ve svém segmentu znamená závan svěžesti pro lepší pohodu všech cestujících.

- technologie: příkladem je kamera ConnectedCAM CitroënTM, prvky AirbumpsŽ nebo Progressive Hydraulic CushionsTM (tlumiče s hydraulickými dorazy vyvinuté v rámci programu „Citroën Advanced Comfort“).

- služby: nové služby mobility jako je Citroën Rent&Smile nebo Citroën Earn&Drive, ale také služby využívající připojení na internetu, jako jsou mobilní aplikace MyCITROËN a Scan MyCITROËN.

- vztahy se zákazníky: stránka, na které mohou zákazníci zanechávat svá hodnocení Citroën Advisor, nebo nová koncepce městské prodejny „La Maison Citroën“.To všechno jsou důkazy transformace značky Citroën prokazující, že charakterem nového podpisu „Inspired by You“ je prosycena veškerá nabídka spojená se značkou.

 Komentáře

Komentáře


Pro psaní komentářů se přihlaste a aktivujte si úplný profil ...


  
Users online  
Newest posts  
Advertising  
Pictiures  
Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator