Jméno
Password
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

Novinky a zaujimavosti > Citroen

CITROËN PŘEDSTAVUJE C5 AIRCROSS, SUV NOVÉ GENERACEc5a c5a

CITROËN PŘEDSTAVUJE C5 AIRCROSS, SUV NOVÉ GENERACE

Citroën odhaluje na šanghajském autosalonu 2017 ve světové premiéře SUV nové generace: C5 Aircross. Toto SUV, které se přímo inspirovalo od koncepčního vozu Aircross, nese přívlastek „People Minded“, protože kombinuje výrazný design s interiérem, jehož hlavním cílem je zajistit pohodu celé posádky. Nový Citroën C5 Aircross nabízí plynulé propracované tvary, z nichž přirozeně vyvstává jeho odlišnost: jedinečný postoj vyzařující energii a sebevědomí. Jeho rozvor 273 cm zajišuje velkorysý prostor pro každého člena posádky, je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi pro snadné řízení a nabízí moderní a globální přístup ke komfortu. C5 Aircross je důležitým krokem v programu Citroën Advanced ComfortŽ, ve světové premiéře je u něj využito odpružení s názvem „Progressive Hydraulic CushionsTM“ (tlumiče s hydraulickými dorazy), které zajišují jedinečný kontakt s vozovkou, jenž je pro značku Citroën typický. Nový Citroën C5 Aircross se na čínský trh dostane ve druhém pololetí a je hlavním trumfem mezinárodní ofenzivy značky Citroën v roce 2017.


Citroën, který na ženevském autosalonu 2017 představil koncepční vůz C-Aircross jako předzvěst nového kompaktního SUV C3 Aircross, který se na evropský trh dostane na konci roku, pokračuje ve své globální ofenzívě v segmentu SUV a ve světové premiéře představuje nový Citroën C5 Aircross, vůz s mezinárodním posláním, které představuje další krok v realizaci produktové strategie značky. Vozy SUV představují globální fenomén tvořící téměř čtvrtinu prodejů ve světě. C5 Aircross reaguje na očekávání zákazníků, kteří chtějí cestovat v naprostém bezpečí. Opírá se proto o jasně identifikovatelné principy, jako jsou velká kola, robustní design, dominantní postoj na silnici. Citroën se na tomto poli pohybuje zcela v souladu se svou DNA.

Citroën, vnímající očekávání zákazníků, kteří se nechtějí zříct uživatelských vlastností jen kvůli image, otevírá cestu k nové generaci SUV a k tradičním principům tohoto tvaru přidává osobitost a pohodlí pro celou posádku. Značka tímto modelem, který se přímo inspiroval koncepčním vozem Aircross, jenž byl v Šanghaji představen před 2 roky, opět dokazuje svou schopnost prosadit svou jedinečnou identitu a přinést něco nového bez ohledu na segment: Citroën tak zanechává ve světě SUV originální podpis.

 

  • DESIGN: ENERGICKÉ A ODHODLANÉ SUV. Vůz C5 Aircross působí zvenku i zevnitř jedinečně, energicky a bezpečně. Jeho robustní propracovaný styl zcela postrádá aroganci díky vyváženosti tvaru, k níž přispívá vysoká kapota, rozvor 273 cm, krátké převisy, plynulé organické tvary zvýrazněné výraznými grafickými prvky. Z vozu C5 Aircross vyzařuje odvážná a přívětivá identita, která je v segmentu nevídaná. Z interiéru, který je celý zasvěcený pohodě, vyzařuje díky robustní a horizontálně koncipované palubní desce okamžitě pocit síly a prostoru. Přispívají k tomu i velká obepínající sedadla, široká vysoká středová konzola, měkké a pohodlné materiály posilující pocit ochrany a komfortu.

  • KOMFORT: NEVÍDANÝ PRVEK VE SVĚTĚ SUV. Moderní a inovativní nový Citroën C5 Aircross převrací zažité principy segmentu svou komfortní a prostornou kabinou. Využívá platformu EMP2 pro inteligentní architekturu a pohodu na palubě. Jde rovněž o první vůz, který je vybavený novým systémem odpružení s „Progressive Hydraulic CushionsTM“ (tlumiče s hydraulickými dorazy), které přináší lepší kvalitu odfiltrování nerovností a nevídaný komfort jízdy, typický pro vozy značky Citroën. Na palubě vše vyzývá k cestování: interiér je vzdušný a prosvětlený díky panoramatickému střešnímu oknu, přední sedadla jsou vyhřívaná a nabízejí masážní funkci, zadní pohodlná lavice nabízí jedinečný prostor pro nohy, celá kabina je ponořená do příjemné atmosféry díky systému vnitřní úpravy vzduchu. Vůz C5 Aircross je vybaven velmi dobře čitelným 12,3     Komentáře

    Komentáře


    Pro psaní komentářů se přihlaste a aktivujte si úplný profil ...


  
Users online  
Newest posts  
Advertising  
Pictiures  
Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator