Jméno
Password
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

Novinky a zaujimavosti > Citroen

DS PERFORMANCE LINE: V DUCHU GTppp ppp

DS PERFORMANCE LINE: V DUCHU GT

Formuli E (FIA) již rok známé po celém světě. Sportovní diivize společnosti DS Automobiles nyní připravila novou řadu „DS Performance Line“. Tato řada, která je k dispozici v nabídce u všech vozů DS, v sobě spojuje duch GT, eleganci a technologie.

Sezónu 2015–2016 byla pro DS Automobiles typickou charakteristikou výkonnost. Tým DS Virgin Racing se již v první sezóně ve Formuli E dostal na stupně vítězů, když obsadil v celkovém pořadí třetí místo, přičemž v argentinském Buenos Aires získal první vítězství a opakovaně se umístil na stupních vítězů a získal několikrát pole position. Na letošním ženevském autosalonu značka představila model DS E-Tense. Tento jedinečný výkonný elektromobil je představitelem výrazné technologie a stylu. Před několika měsíci byly rovněž představeny modely DS 3 a DS 3 Cabrio Performance, ze kterých hrdě čiší jejich sportovní duch.
Designéři a inženýři spolu s celou sportovní divizí DS připravili na základě těchto zkušeností zcela novou řadu vozů, pro které je typická elegance a dynamika. Produktový a vývojový ředitel DS Éric Apode s nadšením okomentoval: „Performance Line“ nabízí veškeré základní principy vozů GT: styl a radost z řízení.“  

POZNÁTE JE NA PRVNÍ POHLED  
Každý vůz patřící do „Performance Line“ je rozeznatelný na první pohled, a už se jedná o model DS 3, DS 3 Cabrio, DS 4 nebo DS 5. Vozy jsou nabízeny s černou střechou v kombinaci s odstínem karoserie (7 odstínů u DS 3, 6 v případě DS 4 a 5 u modelu DS 5). Exkluzivitu celé řady ještě víc zvyšují nová velká černá lesklá kola (17", 18" nebo 19", podle daného modelu) s logem DS vyraženým na karmínově červeném pozadí.
Charakteristické odstíny výkonných vozů DS, Carmin, Blanc a Gold se objevují na logu na kapotě, vnějších zpětných zrcátcích a zadním spojleru. Nové logo „DS Performance Line“ je umístěno i na předních dveřích.

SPOJENÍ ELEGANCE A PÉČE O DETAIL
Elegance a pozornost věnovaná každému detailu jsou zásadní hodnoty značky DS. V této nové řadě jsou dovedeny k dokonalosti například ve specifickém čalounění ze zrnité kůže a látky Dinamica. Toto exkluzivní know-how ztělesňují sedadla s prošitím ve specifických odstínech  (Carmin, Blanc a Gold). Toto jemné barevné prošití se objevuje i na dveřních panelech, převodovce, volantu a dokonce i na kapličce přístrojové desky vozů DS 3 a DS 5. Dalším prvkem jsou výšivky „DS Performance Line“ na opěradlech předních sedadel.
Pozornost, která byla věnována kabině vozu, se projevuje i v použití materiálů, jako je kůže: v celé kolekci je k dispozici výběr zrnité kůže nebo kůže Nappa. Model DS 4 získal při této příležitosti novou verzi celou v černé kůži, s potahem z kůže Nappa na palubní desce a panelech předních i zadních dveří. Celý propracovaný dynamický interiér doplňují hliníkové pedály a kovové prahy dveří (DS 4, DS 5). A konečně modely DS 3 Cabrio, DS 4 a DS 5 získaly vnitřní osvětlení pomocí LED diod.
Světelný popis vozů DS tvoří propracované světlomety zasazené do karoserie jako drahokamy, jež představují další důkaz pozornosti věnované detailu. Každý model řady Performance Line je opatřen světlomety DS LED Vision, díky jejichž exkluzivní technologii jsou naše modely jasně rozpoznatelné.

OD MOTORŮ PO MOBILNÍ PŘIPOJENÍ: NEJÚČINNĚJŠÍ TECHNOLOGIE
Vozy řady „Performance Line“  jsou vybaveny výkonnými úspornými motory, které všechny využívají technologii Stop&Start. Od konkurence se odlišují točivým momentem, nízkou spotřebou a emisemi CO2.
Každý model rovněž využívá nejnovější technologie značky: dotykový displej, funkce Mirror Screen (MirrorLinkŽ a Apple CarPlay™) a služby mobilního připojení DS, které nabízí systém DS Connect Box. Některé modely jsou vybaveny specifickými technologiemi, jako je zpětná parkovací kamera, přední a zadní parkovací asistent, Active City Brake u vozů DS 3 a DS 3 Cabrio, systém sledování mrtvého úhlu u vozů DS 4 a DS 5, a systém DS Connect Nav a systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu s video kamerou u modelu DS 5. Každý model se tak díky této široké nabídce technologií přizpůsobí jedinečným potřebám každého uživatele.
Řada „DS Performance Line“ okouzlí svým dynamickým elegantním vzhledem zejména řidiče, kteří chtějí ukázat své postavení a smělost za volantem vozu DS 5 Performance Line nebo svou dynamičnost s vozem DS 4 Performance Line. Milovníci krásy – a už muži, či ženy – zase ocení mrštnost a nebojácnost vozů DS 3 nebo DS 3 Cabrio Performance Line.
 

VE ZKRATCE
Odstíny karoserie
DS 3 a DS 3 Cabrio Performance Line: bílá Banquise, bílá Nacré, šedá Shark, šedá Aluminium, černá Perla Nera, červená Rubi, žlutá Pegase
DS 4 Performance Line: bílá Banquise, bílá Nacré, šedá Platinium, šedá Artense, černá Perla Nera, červená Absolu
DS 5 Performance Line: bílá Nacré, šedá Hurricane, šedá Platinium, šedá Artense, černá Perla Nera
Motory
DS 3 & DS 3 CABRIO: PureTech 110 manuální převodovka nebo automatická převodovka EAT6, PureTech 130 manuální 6st. převodovka, THP 165 manuální 6st. převodovka, BlueHDi 100 manuální převodovka, BlueHDi 120 manuální 6st. převodovka
DS 4: PureTech 130 manuální 6st. převodovka, THP 165 automatická 6st převodovka EAT6, THP 210 manuální 6st. převodovka, BlueHDi 120 manuální 6st. převodovka nebo automatická 6st převodovka EAT6, BlueHDi 150 manuální 6st. převodovka, BlueHDi 180 automatická 6st převodovka EAT6
DS 5: THP 165 automatická 6st převodovka EAT6, THP 210 manuální 6st. převodovka, BlueHDi 150 manuální 6st. převodovka, BlueHDi 180  automatická 6st převodovka EAT6

 Komentáře

Komentáře


Pro psaní komentářů se přihlaste a aktivujte si úplný profil ...


  
Users online  
Newest posts  
Advertising  
Pictiures  
Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator