Jméno
Password
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

Novinky a zaujimavosti > Citroen

CITROËN CRÉATIVE AWARDS: VODOTRYSK NÁPADŮ!CITROËN CRÉATIVE AWARDS: vodotrysk nápadů!
Paříž, 8. listopadu 2011

Druhý ročník soutěže „Citroën Créative Awards“, která byla vyhlášena 10. října a skládá se letos ze tří kategorií, představuje na svých internetových stránkách první výběr návrhů a rozhodla se prodloužit oficiální termín do půlnoci 15. ledna!


Nápady rozhodně nechybí! Citroën již vyvěsil na internetu některé z návrhů odevzdaných v kategorii „Idea Contest“, která se týká pohody na palubě, zábavy a zabudovaných technologií. Příkladem je třeba „Baby Care“ (balíček zahrnující přebalovací podložku, ohřívačku lahví či přihrádku na vlhčené ubrousky), „Personnal Drive-in Movie Theater“ (systém umožňující promítat oblíbené filmy na čelní sklo uvnitř vozu) nebo „Ci-Do“ (možnost ovládání na dálku, například při dopravních zácpách, nastavení v domě jako je zavírání okenic či vypínání topení). Výběr návrhů, které jsou jedny zajímavější než druhé, mohou zájemci známkovat a komentovat na internetu na stránce www.citroencreativeawards.com/idea/shortlist.

Soutěž „Citroën Créative Awards 2011“ úspěšně odstartovala a jistě zopakuje úspěch prvního ročníku, který v loňském roce vyhrál italský designér Flavio Melchiorre! Značka se dokonce rozhodla uzávěrku soutěže prodloužit do půlnoci 15. ledna 2012, aby měli účastníci víc času vyjádřit svou kreativitu a talent, a už si vyberou jakékoliv téma: „Idea Contest“ neboli život na palubě budoucích vozů Citroën, „Video Contest“ neboli nová interpretace principů Premium v případě modelu Citroën DS5, „Style Contest“ neboli oděv inspirovaný vozem Citroën DS3 Ultra Prestige! Porota se sejde na konci ledna a určí vítěze v každé kategorii, kteří si rozdělí 18 000 € (1. cena: 3 000 € / 2. cena: 2 000 € / 1. cena: 1 000 €).

Všechny podrobnosti naleznete na stránkách věnovaných soutěži: www.citroencreativeawards.com.

 Komentáře

Komentáře


Pro psaní komentářů se přihlaste a aktivujte si úplný profil ...


  
Users online  
Newest posts  
Advertising  
Pictiures  
Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator